Běh Kalichem - XXXIII. ročník

20.04.2009 14:20

 

Pod patronací Obecního úřadu v Koberovech,v rámci soutěže o Pohár běžce

Českého Ráje 2009 pořádá Klub rekreačního běhu TJ Sokol Koberovy

                                   

 XXXIII.ročník

 

 L E S N Í   B Ě H   K A L I C H E M

DATUM:        Neděle 10.května 2009

 

MÍSTO:          Presentace,start i cíl závodu v obci Koberovy,/

                         osada Besedice/ areál bývalé chaty U Kalicha

 

ČASOVÝ        8:00 – 9:15 hod presentace/hlavní závod do 10:30 hod/

POŘAD :                    9:30 hod start první kategorie-předškoláci

                                   10:30 hod vyhlášení výsledků kategorií žactva

                                   11:15 hod start hlavního závodu

                                   12:15 hod vyhlášení výsledků ostatních kategorií

 

KATEGORIE A DÉLKY TRATÍ PŘEDPOKLÁDANÁ DOBA STARTU

 

                          9,30 hod     předškolní        03 a ml.             100 m

                          9:40 hod     žactvo               01– 02               400 m

                          9:50 hod     žactvo               99- 00                600 m

                        10:00 hod     žactvo               97 - 98             1100 m

                        10:15 hod     žactvo               95 - 96             1300 m

                        10:30 hod     mílaři,mílařky,st.dorostenci   4500 m

                        10:31 hod     BUĎ FIT a st.dorostenky        1700 m

                        11:00 hod     mladší dorost   93 – 94             1700 m

                        11:15 hod     hlavní závod-vytrvalci,    

                                              Vytrvalkyně a veteráni             10 km

 

TRATĚ:        Převážně lesní cesty a pěšiny,místy kamenité,v současné

                       Době místy značně devastované intenzivní těžbou dřeva.

                      

 

STARTOVNÉ:       Žactvo a předškolní   20 Kč dorost a dospělí 30 Kč

UPOZORNĚNÍ:     Na zákaz použití treter v kategoriích žactva !!

 

 

INFORMACE:    Novák Zdeněk Koberovy 93    468 22 Žel.Brod

                               Tel. 483 391 079 a 603 232897

                              

Všichni účastníci startují na vlastní nebezpečí,doporučujeme lékařskou prohlídku.

Obdobně upozorňujeme na to,že závod probíhá v CHKO Český Ráj,dbejte

proto pokynů pořadatele,neničte přírodu.

 

TRAŤOVÉ REKORDY DOSAŽENÉ V HISTORII ZÁVODU

 

750 m                     Hájková Eliška                SKI Preciosa                 2:52

                                Fučík Martin                   Velké Hamry                 2:43

1000 m                   Pražáková Aneta             LSK Lomnice                3:55

                                Slanina Martin                TJ Jičín                          3:49

1200 m                   Pražáková Aneta             LSK Lomnice                4:44

                               Havlíček Jiří                    KRB Koberovy              4:17

1300 m ml.dorost Pražáková Aneta             LSK Lomnice                5:07

                               Kazda Jiří                        TJ Jičín                          4:28

2000 m st.dorost Kocumová Zuzana           Liberec                          8:01

4500 m st.dorost Erben Libor                     KRB Koberovy           14:46

4500 m mílaři      Kocumová Karin              SN Liberec                  16:30

                               Drahoňovský Milan         Dukla Praha                14:19

1300 m Buď fit    Pazderská Lenka             Liberec                           5:49

                               Pala Zdeněk                      TT Koberovy                4:40

10 km muži           Donnelly Colin                  Skotsko                        34:58

            Ženy          Balatková Helena              SKP Jablonec             42:55

      Veter.40          Čivrný Jiří                         SN Liberec                  35:44

      Veter.50          Čivrný Jiří                         SN Liberec                  39:49

 

VÍTĚZOVÉ HLAVNÍHO ZÁVODU BĚHU KALICHEM

 

1977      Olle Ludvik             1987 Pařík Václav          1997 Kynčl Standa

1978      Stehlík Jiří               1988 Pařík Václav         1998 Losman Petr

1979      Havel Petr                1989 Pešava Milan          1999 Kynčl Standa

1980      Čivrný Jiří               1990 Pešava Jan               2000 Kazda Jiří

1981      Lisičan Petr             1991 Donnelly Colin        2001 Kynčl Standa

1982      Lisičan Petr             1992 Čivrný Jiří               2002 Zoubek Zd.

1983      Čivrný Jiří               1993 Čivrný Jiří               2003 Losman Petr

1984      Novák Zdeněk         1994 Pešava Milan           2004 Zoubek Zd.

1985      Kynčl Stanislav       1995 Pešava Jan               2005 Kynčl Standa

1986      Čivrný Jiří               1996 Krajč Milan             2006 Kynčl Standa

                                                                                       2007 Linhart Radek

                                                                                       2008 Podroužek Dušan

Zpět