Tyršův běh na Sokol - 17.8.2008

06.04.2009 16:27

 

Tyršův běh na Sokol - 17.8.2008

V neděli 17.8.2008 se konal již XXIII. ročník Tyršova běhu na Sokol. Pořadatelem byl TJ Sokol Koberovy. Startovalo se na Malé Skále u sokolovny a cíl by na vrchu Sokola. Trať měřila 2 km a převýšení činilo 300 m. 95% trati vedlo po lesních cestách. Celkem se zúčastnilo 44 běžců a běžkyň.

 

Výsledková listina XXIII.ročníku Tyršova Běhu na Sokol.

                                   17.srpna 2008

 

1.      Hanyš Zbyněk                     ISCAREX                 MA                 11:36,8

2.         Bartoš Dalibor                      JBC                            MA                 12:31,9

3.         Matura Josef                        ABK Liberec            MA                 12:32,7

4.         Šurgan Štefan                       Bánská Bystrica        MA                 12:53,6

5.         Svatoš Roman                       SK ST Liberec          MA                 12:56,4

6.         Jahoda Rostislav                  DBS Maratón           MC                 13:05,4

7.         Svoboda Mojmír                  SKP Pardubice         MB                 13:05,8

8.         Volf Daniel                            Sokol Frydštejn        MA                 13:08,4

9.         Novotný Jiří                          Šámalovice                MA                 13:29,7

10.       Tůma Miroslav                     SK ST Liberec          MA                13:34,6

11.       Vlasák Petr                           FUK Praha               MB                 13:43,4

12.       Kavalír Josef                        SKP Ml.Boleslav       MA                 13:49,9

13.       Šír Václav                             Rokytnice                  MD                 13:51,1

14.       Sádovský Luboš                   JBC                            MB                 13:51,6

15.       Kocumová Zuzana               Liberec                      Ž                     13:54,9

16.       Tomíček Josef                       ČSK Vysoké             MB                 14:00,7

17.       Burianek Vojtěch                 HAVEN Bakov         MA                 14:04,7

18.       Blažek Josef                          Alšovice                     MC                 14:08,1

19.       Javůrek Jiří                          Horní Maršov           MD                 14:20,5

20.       Pivrnec Petr                          Lomnice n Pop.         MB                 14:30,3

21.       Kučera Petr                          Stružinec                   MB                 14:40,9

22.       Kadavý Jan                          JBC                            MD                 14:50,9

23.       Hanyš Oldřich                      Sokol Frýdštejn        MB                 14:51,6

24.       Kubeš Petr                            JBC                            MB                 15:05,8

25.       Kaplan Jaroslav                   Horolezecký Klub     MA                 15:09,8

26.       Kubeček Jáchym                  Horolezecký Klub     MA                 15:13,4

27.       Šádek Jiří                              Lomnice                     MB                 15:28,5

28.       Košek Milan                         Tajfun Turnov         MB                 15:28,6

29.       Drbohlav Tomáš                  AS Turnov                MA                 15:45,5

30.       Groh Stanislav                      AC Vrchlabí             MD                 15:58,9

31.       Trejbal Karel                        SKP MB                    MC                 16:03,8

32.       Lábek Milan                         Turnov                      MC                 16:12,7

33.       Kohout Tomáš                      Kooperativa              MD                 16:25,6

34.       Vrabec Milan                        Tajfun Turnov         MB                 16:33,8

35.       Sedláček Petr                                    SK OLDS Lib.          MA                 16:59,8

36.       Kučerová Petra                    Stružinec                   Ž                     17:13,3

37.       Sedláček Oldřich                  SK OLDS Lib.          MD                 17:24,8

38.       Mikásková Michaela            Vrchlabí                    Ž                     17:25,4

39.       Hercik Jakub                                    Bradl.Lhota              žáci                 17:56,4

40.       Provazník Josef                    Vrchlabí                    žáci                 18:49,8

41.       Nypl Jarka                            Stará Paka                MD                 18:59,1

42.       Krejza Václav                       Praha                         MC                 19:11,4

43.       Svobodová Edita                  Pardubice                  žákyně            19:26,8

44.       Kavlasová Jana                    Česká Lípa                Ž                     23:35,8

 

 Po dešti,teplota okolo 20 stupňů,trať podmáčená místy smekavá

Zpět